ТОВ «Кормагро- Т» – офіційний український дилер європейського виробника кормових добавок, дезінфектантів та пробіотичних препаратів JHJ Sp. z o.o. (Польща).

JHJ – це провідний виробник препаратів для сухої дезінфекції приміщень для утримання тварин, відомий та визнаний в Європі виробник підкислювачів та інших додаткових сумішей для багатьох видів та груп сільськогосподарських тварин.

З 2007 року компанія JHJ Sp. o.o. бере участь в біомедичному кластері NUTRIBIOMED, а з 2010 JHJ зосереджується на співпраці з науково-дослідними центрами з метою створення польського пробіотику для годування тварин. Завдяки цій співпраці відібрані дуже перспективні штами молочної кислоти, які мають сильний пробіотичний ефект, а також антипатогенний та детоксикаційний. Результатом цієї співпраці є створення інноваційного пробіотика кормової добавки. JHJ разом з науково-дослідними центрами, бере участь в інноваційних науково-дослідних проектах, зокрема в Програмі Прикладних Досліджень, що проводяться в Національному Центрі Досліджень і Розробок.

Великі знання, сучасні технології та тісна співпраця з відомими науково-дослідними центрами дозволяє JHJ створювати інноваційні та високоякісні продукти.

В результаті, ми можемо повністю задовольнити очікування наших клієнтів і відповідати вимогам європейських стандартів.

Всі запропоновані препарати, такі як:
1. Сухий дезінфектант – Дезосан Вигор (Dezosan Wigor)
2. Кормова добавка для поросят в період відлучення від свиноматки – Аліосепт (Aliosept)
3. Підкислювач-адсорбер корму – Барацид (Baracid)
4. Інноваційний пробіотик – Лактісан Комплекс (Lactisan Complex)

5. ToxControl Advance – зменшує кількість токсинів в кормах
завжди є в наявності на складі фірми, зареєстровані в Україні та обов’язково мають сертифікат якості та інструкції по застосуванню.

Для отримання консультацій, телефонуйте: (067) 340-45-04, (032) 260-25-77.

З повагою, колектив ТОВ “Кормагро-Т”


Copyright 2014 ТОВ "Кормагро-Т" м. Львів e-mail: kormagro.t@gmail.com Наш аккаунт в Google+ та Facebook