Ефективна дезинфекція

dr n. wet. Piotr Kołodziejczyk

Частина 1 – Загальні принципи дезінфекції приміщень

На сучасних, спеціалізованих свинокомплексах, погіршення стану здоров’я стада може привести до серйозних економічних втрат, тому правила біоасекурації повинні бути невід’ємною частиною всього виробничого процесу. Більшість захворювань, що поширені на даний момент у свиней виникають за рахунок інтенсифікації виробництва, що характеризується високою концентрацією тварин, тому дуже важливо і, можливо, найважливішим елементом профілактики є проведення систематичної і правильно проведеної дезінфекції, як в тваринницьких приміщеннях, так  і по всій прилеглій території ферми. Є два основних типи знезараження: профілактична дезінфекція, яка проводиться через певні проміжки часу, незалежно від того, чи була на фермі якась інфекційна хвороби чи ні, а  також поточна і заключна дезінфекція, які виконуються під час і після закінчення цього захворювання в стаді. Профілактична дезінфекція повинна проводитися при завершенні виробничого циклу, і завжди перед введенням нових тварин, відповідно до принципу “ціле приміщення повне – ціле приміщення порожнє” (в іншому випадку, це буде періодичною дезінфекцією). Систематична дезінфекція повинна проводитися також при виробництві на фермы, тобто в час циклу, в приміщеннях, де знаходяться тварини. Це, так звана,  поточна дезінфекція, яка виконується препаратами, схваленими для використання в присутності тварин. Потрібно пам’ятати, що об’єкти, які використовуються безперервно, або на фермах, зайнятих в безперервному режимі виробництва, без дотримання принципу “ціле приміщення повне – ціле приміщення порожнє” поточна дезінфекція може бути єдиним можливим способом проводення знезаражування.
Основною метою дезінфекції повинне бути захищення ферми від патогенних мікроорганізмів і запобігання поширенню та розмноженню їх всередині ферми. Щоб програма дезінфекції була ефективною, тобто правильною була дія дезинфікуючих засобів, необхідно дотримуватися суворих правил її проведення.

 

ПЕРІОДИЧНА ДЕЗІНФЕКЦІЯ  (після завершення виробничого циклу)
Очищення ферми “на сухо”, тобто видалення забруднень

Першим етап профілактичної дезінфекції є виведення тварин і видалення рухомого обладнання з дезінфікованого приміщення. Далі, наступним потрібно дбайливо прибрати приміщення, усунувши всі основні органічні забруднювачі, тобто рештки продукти харчування, фекалії, гній, забруднену підстилку, а також гній з гнойових каналів. Потрібно пам’ятати, що наявність органічних забруднювачів, які містять велику кількість мікроорганізмів, з одного боку, є головним джерелом інфекції для тварин, а з іншого боку, значно знижує ефективність подальших процедур очищення та дезінфекції свиней.

Очищення і дезінфекція приміщень

Ціллю другого етапу дезінфекції, є усунення будь-яких забруднювачів, які можуть залишитися після очищення будівлі на сухий і будуть являти собою додаткове джерело інфекції. Препарати, що використовуються для очищення приміщення, повинні мати в своєму складі  миючі засоби, що буде сприяти видаленню жирних або засохлих залишків бруду, і внаслідок бактерицидної дії також будуть сприяти поступовому зниженню рівня мікроорганізмів в знезаражуваному приміщенні. Миття стін найкраще робити за допомогою гарячої води під тиском з верхніх частин будівлі до основи, або від стін і стелі в напрямку до підлоги, обробляючи також вентилятори та повітрозабірники. Особливу увагу слід приділити важкодоступним місцям, таким як тріщини, кути, які зазвичай накопичують велику кількість бруду. Наскільки це можливо, перед наступним етапом прибирання, приміщення слід залишити до повного висихання. Після ретельного очищення стін і підлоги рекомендується проводити попередню дезінфекцію будівлі, використовуючи один з найдешевших препаратів для дезінфекції, а саме розчином каустичної соди. Цей розчин потрібно наносити на всі поверхні, залишити до висихання, а потім промити кілька разів холодною водою. Ретельне промивання каустичної соди є надзвичайно важливою операцією, оскільки вона залишає на дезинфікуючих поверхнях кристалики соди, які негативно впливають на цементні основи, а також на обладнання хліва (сталеві труби), а в гіршому випадку може привести до токсичності у тварин, які будуть знаходитись у цьому приміщенні.Після повного промивання розчином каустичної соди і висиханню поверхні, бажано провести дезінфекцію парою формаліну. Цей тип знезараження може виконувати тільки кваліфікований персонал, оснащений відповідним обладнанням для отримання пари формаліну (інформацію щодо команд для проведення дезінфекції парами формаліну можна отримати від виробників м’яса птиці). Газування об’єктів дуже важливо для ефективної дезінфекції, так як формалін, в порівнянні з іншими засобами для дезінфекції, в значно меншій мірі зв’язується з органічними речовинами, а пара проникає в усі щілини, недоступних навіть для обладнання, що діє під тиском і ефективно працює як як проти вегетативних і спорових форм бактерій, так і  проти вірусів і грибків. Після газації потрібно пам’ятати про виправлення будь-яких тріщин або отворів в місцях утримання тварин.Потрібно пам’ятати, що в присутності мікробів, надзвичайно стійких, таких як кокцидий ооцист для дезінфекції ферми слід використовувати інші засоби, тобто спеціальні препарати, які забезпечують ліквідацію всіх форм хвороботворних мікроорганізмів.

Під час дезінфекції стайні велику увагу також слід приділити гнойовим каналам, трубам, по яким виведиться гній, гнойовим плитам і септикам. Щоразу всі елементи дренажної системи повинні бути ретельно очищені і продезінфіковані. Через високу концентрацію мікробів в гною, важливим є знезараження системи здійснювати з особливою ретельністю, за допомогою відповідного дезинфікуючого засобу, яке забезпечить ліквідацію всіх патогенних мікроорганізмів, які там знаходяться.

Для отримання хороших результатів дезінфекції приміщення надзвичайно важливо охопити ретельно покрити дезінфікуючим засобом всі поверхні в стайні, і з дотриманням відповідних концентрацій засобу для дезінфекції та правильного часу експозиції. Ці параметри повинні бути застосовані у відповідності до вказівок виробника препарату.

У разі дезінфекції стайні парами формаліну, потрібно ретельно провітрити приміщення, а потім зробити побілку стін і, якщо можливо, стелі. Слід зазначити, однак, що гашене вапно, що використовується для відбілювання, діє на більшість патогенних бактерій, вірусів і грибків, але ця процедура не достатня для повної дезинфекції тваринницької ферми. Безсумнівно, що після побілки стін і стель приміщення виглядає охайно і акуратно, не може бути, а це є поширеною помилкою, єдиним елементом дезінфекції приміщення.

Після дезінфекції інших дезінфікуючими засобами, тобто коли застосовувався препарат у формі рідини, перед наступними етапами дезінфекції або перед переведенням тварин у приміщення, всі поверхні повинні висохнути.

Дезінфекція устаткування та рухомого обладнання свинарника

Всі елементи і рухоме обладнання, яке складовить обладнання свиноферми, повинні піддаватися ретельному очищенню і дезінфекції. Очищення обладнання повинно виконуватися за межами будівлі свинарника, використовуючи гарячу воду з миючим засобом і апаратом, який діє під тиском. Сильно забруднені елементи  повинні бути промиті, очищені механічним способом (зішкрібати бруд), а потім промити під тиском. Після попереднього очищення все обладнання потрібно перенести в чисте місце та правильно продезінфікувати.

Щоб  дезінфекція була ефективною, потрібно пам’ятати про продезінфекцію дрібного обладнання, яке використовується для вирощування тварин. Це, в першу чергу йдеться про автокормилки, дозатори, поїлки, світильники, лотки, для перенесення ліків, а також відра, лопатки для накладання кормів, приборкувачі, вилки, лопати і скребки разом з оснащенням. На всі ці елементи потрібно звернути найпильнішу увагу, тому що будь-які пропуски або не дуже ретельне очищення обладнання, зробить його потенційним джерелом інфекції, які при розміщенні в чистому приміщенні, знищать всю роботу по дезінфекції.

Дезінфекція гідросистеми

Потрібно пам’ятати,  що система поливу може бути настільки ж забруднена, як інші частини обладнання свинарника і може бути причиною передачі хвороботворчих збудників від одного виробничого циклу до іншого. Дезінфекцію потрібно провести поїлкам, витяжкам та резервуарам для води. Систему трубопроводів найкраще відключити від системи водопостачання, промивати і дезінфікувати. Якщо це можливо, поїлки потрібно зняти, промити та замочити у дезінфікуючому розчині. Дезінфікуючи основну систему водопостачання,  потрібно ретельно очистити, промити, знову залити водою і додати дезінфікуючий засіб. Дезінфекуючи водну систему свиноферми, слід пам’ятати про те, дезінфікуючий засіб, що використовується, повинен бути ефективним і в цей же час абсолютно безпечним для тварин тому, що свині будуть користуватися продезінфікованими поїлками та будуть вживати воду із залишками рідкого дезинфікуючого засобу.

Заключна дезінфекція

Після дезінфекції свинарника потрібно  туди занести  обладнання та все рухоме обладнання, та, в разі потреби, постелити нову підстилку.  Після цього, провести аерозольну дезінфекцію, найкраще таким  препаратом, якого потім не потрібно змивати. Застосування для дезінфекції розпилення у вигляді аерозолю в першу чергу, знищить патогени, які можливо будуть занесенні ззовні, а також сприятиме остаточній дезінфекції важкодоступних місць. Цей етап знезараження стайні повинен бути добре продуманим, а  вся процедура нешкідлива як для обладнання, яке вже знаходиться в приміщенні, так і для тварин, які згодом будуть заведені туди.. При виборі продукту для аерозольної дезінфекції, слід керуватися, в першу чергу, безпекою його застосування, беручи до уваги як ефективність засобу, так і його токсичність. Перед заведенням тварин у приміщення, потрібно всі поверхні посипати препаратом для сухої дезінфекції Дезосан Вігор (Dezosan Wigor). Це дозволить зменшити кількість мікроорганізмів в приіщенні ферми, а також зменшить вологість. На закінчення слід підкреслити, що програма дезінфекції приміщень по закінченню виробничого циклу, значно знижує виникнення захворювань, але не може бути єдиним елементом профілактики. Виконання систематичної дезинфекції під час виробничого циклу, тобто під час присутності тварин на фермі, це так само важливо, як відповідне очищення і підготовка приміщень до введення до них нових тварин . Поточна дезінфекція включає в себе безліч компонентів, всі з яких спрямовані на профілактику передачі та поширення мікроорганізмів в межах ферми.


Copyright 2014 ТОВ "Кормагро-Т" м. Львів e-mail: kormagro.t@gmail.com Наш аккаунт в Google+ та Facebook